کتابخانه دکتر شریعتی

کتابخانه دکتر شریعتی
1398/2/25 چهارشنبه به همت کتابخانه عمومی دکتر شریعتی شهرستان نیشابور برگزار شد، اجرای برنامه های فرهنگی ویژه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با تلاش کتابداران کتابخانه عمومی دکتر شریعتی نیشابور برنامه های متنوع ویژه نهمین دوره «جشنواره کتابخوانی رضوی» در این کتابخانه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، به منظور برگزاری پربارتر جشنواره بزرگ کتابخوانی رضوی، با تلاش کتابداران کتابخانه عمومی دکتر شریعتی نیشابور، میز منابع جشنواره در کتابخانه برپا شد و فعالیت های قصه‌گویی، جمع خوانی و خوانش کتاب، از  مجموعه کتاب های نهمین دوره «جشنواره کتابخوانی رضوی» با حضور علاقمندان برگزار شد.

مجید قدمیاری، مسئول کتابخانه عمومی دکتر شریعتی نیشابور با اعلام این خبر گفت: از جمله اقدامات انجام شده به منظور تبلیغ نهمین «جشنواره کتابخوانی رضوی»، برپایی میز منابع جشنواره در ورودی کتابخانه و اختصاص دو سیستم رایانه برای مراجعه کنندگان جهت شرکت در بخش اینترنتی جشنواره با اینترنت رایگان است و علاقمندان می توانند با راهنمایی کتابداران در این جشنواره ارزنده شرکت کنند.

قدمیاری با اشاره به حضور کتابداران در مدارس و محافل فرهنگی و تبلیغ جشنواره کتابخوانی رضوی افزود: هدف از برگزاری این جشنواره، ترویج فرهنگ کتابخوانی از طریق معرفی منابع متنوع با محوریت تبیین سیره رضوی است و از ابتدای شروع مسابقات، کتابداران با حضور در مدارس، با معرفی منابع، قصه گویی و پویش مجازی تلاش کرده اند اهداف این مسابقه به درستی پیاده شود.

مسئول کتابخانه عمومی دکتر شریعتی ابراز امیدواری کرد با برگزاری این گونه جشنواره ها، تبلیغ و معرفی کتابخانه ها بیش از گذشته باشد و عموم مردم با حضور دراین مکان های فرهنگی به بهانه های مختلف، با کتاب و مطالعه و یادگیری بیشتر آشنا شوند.
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 78