1398/3/21 سه‌شنبه به همت کتابخانه عمومی شهید مطهری گناباد انجام شد، حضور اقشار مختلف مردم در پویش کتاب خوان رضوی به همت کتابخانه شهید مطهری گناباد، افراد و چهره های مختلفی با ضبط فیلم در پویش کتابخوان رضوی شرکت کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، به همت کتابخانه شهید مطهری گناباد، افراد و چهره های مختلفی با ضبط فیلم در پویش کتابخوان رضوی شرکت کردند.

مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری گناباد گفت: با شروع جشنواره کتابخوانی رضوی و تلاش کتابداران برای دعوت هر چه بهتر عموم مردم برای شرکت در این برنامه بزرگ کتابخوانی افراد و اقشار مختلفی به این بهانه در جشنواره شرکت کردند.

علیرضا صغیر با بیان این مطلب افزود: از ابتدای آغاز جشنواره تلاش کردیم که اجرای جشنواره را محدود به مجموعه های آموزشی و فرهنگی نکنیم و سعی شد در کنار دانش آموزان و دانشجویان و دیگر افرادی که مستقیما با مجموعه های آموزشی در ارتباط هستند از افراد و چهره های دیگر هم دعوت کنیم که در جشنواره شرکت کنند.

 وی ادامه داد: از جمله اقدامات صورت گرفته در این خصوص دعوت از قهرمان پرورش اندام کشور برای شرکت در این جشنواره و همچنین حضور و شرکت اصناف مختلف از جمله کارگران ساختمانی در کنار استادان دانشگاه بر جذبه و حضور پرشور افراد در جشنواره اضافه می کرد.

 مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری ادامه داد: با برنامه ریزی و هماهنگی، برخی از استادان شهرستان با در نظر گرفتن امتیازاتی برای دانشجویان زمینه را برای مشارکت دانشجویان در جشنواره کتابخوانی رضوی فراهم کردند.
 
مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری بیان داشت:شرکت در جشنواره نباید مختص افراد خاصی باشد، بلکه باید شرایط برای حضور تمام طبقات اجتماعی فراهم شود.


 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]