روستای سنگان
1398/3/21 سه‌شنبه به همت اداره کتابخانه های عمومی رشتخوار انجام شد، کاروان جشنواره کتابخوانی رضوی در روستای سنگان حاضر شد کاروان جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور در روستای سنگان شهرستان رشتخوار با استقبال گرم دهیار و کودکان روستا مواجه شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، کاروان جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور در روستای سنگان شهرستان رشتخوار با استقبال گرم دهیار و کودکان روستا مواجه شد.

سید حسین طباطبائی مسئول کتابخانه عمومی ولی عصر (عج) با اعلام این خبر گفت: مسابقه نقاشی ویژه کودکان در راستای برگزاری نهمین جشنواره رضوی و با حضور فعال کودکان و نوجوانان در این روستا برگزار شد.

وی افزود: پیش از شروع مسابقه، توضیحاتی پیرامون جشنواره کتابخوانی رضوی و نحوه شرکت مکتوب و آنلاین در آن به کودکان و نوجوانان ارائه شد.

طباطبائی تصریح کرد: سپس برگه‌های مسابقه نقاشی دراختیار شرکت‌کنندگان قرار گرفت تا بر اساس داستان‌های خوانده‌ شده نقاشی بکشند و در پایان برگه ها را تحویل مسئول کتابخانه دهند.

وی افزود: خوشبختانه این مسابقه با استقبال خوب کودکان مواجه شد و امیدواریم با ایجاد انگیزه در نونهالان، کتاب‌های کودک مناسب این رده سنی بیش از گذشته در کتابخانه  خوانش شود.


 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 48