استاندار سیستان و بلوچستان

استاندار سیستان و بلوچستان

استاندار سیستان و بلوچستان
1398/3/22 چهارشنبه بازدید استاندار سیستان و بلوچستان از کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره)مشهد استاندار سیستان و بلوچستان با همراهی مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و سرپرست معاونت استاندار و فرماندار مشهد از کتابخانه مرکزی امام خمینی (قدس سره) مشهد بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، استاندار سیستان و بلوچستان با همراهی مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و سرپرست معاونت استاندار و  فرماندار مشهد از کتابخانه مرکزی امام خمینی (قدس سره) مشهد بازدید کرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در این بازدید ضمن تشکر از استاندار سیستان و بلوچستان برای حضور در کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد گفت: افتتاح کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد در دهه فجر سال گذشته مرهون تلاش و همت جمع زیادی از مسئولان و  دلسوزان استان بود و استاندار سیستان و بلوچستان نیز در مدت تصدی فرمانداری مشهد مقدس کمک شایانی به تکمیل پروژه کتابخانه مرکزی نمود.

حجت الاسلام علی اکبر سبزیان ادامه داد: استقبال بی نظیر مردم و عضویت بیش از 13هزار نفر بعد از گذشت تنها چهار ماه از آغاز به کار کتابخانه نشان دهنده توجه مردم به حوزه کتاب و کتابخوانی است و مطمئنا کسانی که در مسیر ایجاد این فضای فرهنگی نقش داشته اند شامل دعای خیر مردم هستند.

استاندار سیستان بلوچستان نیز در این بازدید کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد را یکی از بزرگترین مجموعه های فرهنگی و کتابخانه ای کشور عنوان کرد وادامه داد: افتتاح این کتابخانه و استفاده مردم از امکانات آن بعد از سالهای طولانی از شروع فرایند ساخت کتابخانه جای خوشحالی است.

احمدعلی موهبتی ادامه داد: این کتابخانه در حال حاضر نمونه و الگویی برای ساخت کتابخانه های مرکزی استانهای دیگر است و امیدوارم در استان سیستان و بلوچستان نیز شاهد تاسیس کتابخانه هایی مانند کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد باشیم.

 وی در ادامه این بازدید ضمن حضور در بخشهای مختلف کتابخانه با کتابداران و اعضای کتابخانه به گفتگو پرداخت.

حیدر خوش نیت سرپرست معاون استاندار و فرماندار مشهد نیز از حضور استاندار سیستان و بلوچستان در کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) تقدیر کرد و از امکانات و فضا و فرصتی که کتابخانه برای مردم فراهم آورده است و از ارائه خدمات به مراجعان تا ساعات پایانی شب، از تلاش تمامی کتابداران کتابخانه تشکر کرد. 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 185