1398/4/19 چهارشنبه همزمان با ایام تعطیلات تابستان برگزار می شود؛ برنامه های فرهنگی در کتابخانه شهدای خوشاب کلاس های آموزشی نقاشی، کاردستی، روخوانی و تجوید قرآن، جمع خوانی کتاب، قصه گویی توسط کتابخانه عمومی شهدای سلطان آباد در اوقات فراغت تابستان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، کلاس های آموزشی نقاشی، کاردستی، روخوانی و تجوید قرآن، جمع خوانی کتاب، قصه گویی توسط کتابخانه عمومی شهدای سلطان آباد در اوقات فراغت تابستان برگزار می شود.

مسئول کتابخانه شهدای سلطان آباد با تأکید بر اینکه غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان صرفاً به منظور تفریح و یا مشغول کردن آنها نباید باشد، گفت: اجرای برنامه ها از سوی کتابخانه ها طی سه ماهه فصل تابستان در جهت غنی سازی اوقات فراغت فرزندانمان باید با هدف سرمایه گذاری اجتماعی و اندوخته تجربی برای دانش‌آموزان صورت گیرد.

علی نصرآبادی ادامه داد:باید نگرش‌ها نسبت به این موضوع تغییر کند بگونه ای که با برنامه ریزی صحیح، تقویت بُعد جسمانی، روانی، عاطفی، اجتماعی و در نتیجه تکامل خود فرد با حضور در این برنامه ها تحقق یابد. لذا گذراندن اوقات فراغت فرزندانمان لزوما به هزینه و بودجه نیاز ندارد.

وی با تاکید بر اینکه اوقات فراغت دانش آموزان می تواند زمینه ساز کشف استعداد های کودک و نوجوان را فراهم سازد، عنوان کرد: اجرای برنامه های تیمی در غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان یک اصل مهم در نظام آموزشی و پرورشی می باشد.

نصرآبادی با تاکید براینکه تا به امروز 100 نفر در کلاسهای غنی سازی اوقات فراغت کتابخانه ثبت نام کردند افزود: پیش بینی می شود این کلاس ها باعث جذب و ارتباط بیشتر قشر کودک ونوجوان با کتابخانه شده وفرصت مناسبی برای آشنایی بیشتر آنها با محیط کتابخانه وفعالیت های آن را ایجاد کند.


 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 36