1398/4/26 چهارشنبه گرامیداشت دهه کرامت در کتابخانه عمومی شهدای جغتای به همت کتابخانه عمومی شهدای جغتای به مناسبت بزرگداشت دهه کرامت برنامه های متنوع فرهنگی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با ایام مبارک دهه کرامت، برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی شهدای جغتای برگزار شد.

برگزاری جشن ویژه دختران به مناسبت دهه کرامت

اکرم راچمنی کتابدار کتابخانه شهدای جغتای گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت، جشنی با حضور دختران فعال در محل بخش کودک کتابخانه شهدای جغتای برگزار شد که در این جشن برنامه هایی از قبیل مولودی خوانی توسط یگانه امیدفر ، شعرخوانی توسط معصومه افچنگی و مبینا راه چمنی و دکلمه خوانی توسط ملیکا استیری اجرا شد و در پایان نیز ضمن پذیرایی به تقدیر از دختران فعال و با حجاب کتابخانه پرداخته شد.

نشست کتاب خوان کتابخانه ای

راچمنی افزود: نشست کتاب خوان کتابخانه ای با محوریت سیره رضوی با حضور اعضای فعال کتابخانه در محل بخش کودک کتابخانه برگزار شد که در این نشست 6 کتاب معرفی شد که به شرح ذیل می باشد:

«گردان قاطرچی ها»/نویسنده: داوود امیریان/ معرفی توسط رقیه سادات قاضی زاده (دانش آموز و عضو کتابخانه)

«کبریت کم خطر»نویسنده: علیرضا لبش/ معرفی توسط زهرا نوباغی (دانش آموز و عضو کتابخانه)

«بازگشت هرداد»نویسنده: فریبا کلهر/ معرفی توسطه معصومه افچنگی (دانش آموز و عضو کتابخانه)

«ماه غریب من»/نویسنده: مجید ملامحمدی/ معرفی توسط مهسا سالاری (دانش آموز و عضو کتابخانه)

«فصل فیروزه»نویسنده: محبوبه زارع/ معرفی توسط فهیمه راه چمنی (دانش آموز و عضو کتابخانه)

«در عصمت» نویسنده: علی اشرف عبدی/ معرفی توسط اکرم راچمنی (کتابدار)

نشست جمع خوانی

نشست جمع خوانی نیز از کتاب علی بن موسی الرضا (ع) نوشته فاطمه بختیاری و زهرا یعقوبی و هشت قصه از امام جواد (ع) نوشته حسین فتاحی توسط پناهی مسئول کتابخانه برای کودکان در بخش کودک اجرا شد.

از دیگر برنامه های اجرا شده به مناسبت دهه کرامت می توان به نصب بنر، اجرای طرح عضویت رایگان و نمایشگاه کتاب با محوریت عفاف و حجاب و سیره رضوی اشاره کرد.
 
 


 


 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 60