1398/4/30 يكشنبه در جلسه انجمن خیرین کتابخانه ساز خراسان رضوی تاکید شد، حمایت خیران زمینه ساز پیشبرد اهداف فرهنگی و کتابخانه ای در جلسه انجمن خیرین کتابخانه ساز استان بر ضرورت حمایت خیران جهت توسعه و ارتقا شاخصهای فرهنگی از جمله کتاب و کتابخوانی تاکید شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، دومین جلسه انجمن خیرین کتابخانه ساز خراسان رضوی در محل سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد مقدس برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی با تقدیر از مشارکت خیران نیک اندیش استان در حوزه کتاب و کتابخوانی و توجه به امر کتابخانه سازی از افتتاح و کلنگ زنی چند کتابخانه خیرساز در استان در دهه ولایت خبر داد.

حجت الاسلام علی اکبر سبزیان ادامه داد: در حال حاضر 28پروژه کتابخانه ای نیمه تمام در سطح استان وجود دارد که اطلاع رسانی و آگاهی خیران از این پروژه ها و نیاز به حمایت آنان، زمینه را برای اتمام ساخت و افتتاح این کتابخانه ها با توجه بیشتر به  مناطق روستایی و کم برخوردار فراهم می کند.

وی ادامه داد: استان خراسان رضوی مفتخر به حضور جمع زیادی از خیران نیک اندیش  است و تجلی نیات خیر خیران در امر خیرو باقیات صالحات کتابخانه سازی زمینه ساز پیشتازی استان خراسان رضوی در حوزه کتاب و کتابخوانی خواهد بود.

دومین جلسه انجمن خیرین کتابخانه ساز خراسان رضوی به صورت مجمع عمومی عادی و با دستور کار انتخاب اعضای انجمن در دوره آینده برگزار شد و اعضای هیات امنا و هیات مدیره بر اساس رای اکثریت انتخاب شدند.


 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 94