1398/4/30 يكشنبه کتابخانه در ماهی که گذشت، برنامه های فرهنگی در کتابخانه شهید فهمیده شهر جنگل رشتخوار همزمان با دهه کرامت و هفته حجاب و عفاف برنامه های فرهنگی در کتابخانه شهید فهمیده شهر جنگل رشتخوار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با دهه کرامت و هفته حجاب و عفاف برنامه های فرهنگی در کتابخانه شهید فهمیده شهر جنگل رشتخوار برگزار شد.

عزیزه مرادی مسئول کتابخانه عمومی شهید حسین فهمیده جنگل گفت:برپایی ایستگاه صلواتی و پذیرایی از مراجعین در روز تولد امام رضا(ع)،برگزاری جشن روز دختر و تقدیر از دختران نمونه کتابخانه در روز تولد حضرت معصومه(س)،برگزاری نمایشگاه کتاب با موضوع امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) و حضرت احمدابن موسی(ع) وبرگزاری مسابقه کاردستی از جمله برنامه های برگزار شده در این کتابخانه در دهه کرامت بوده است.

تقدیر از مسئول کتابخانه شهید فهمیده جنگل شهرستان رشتخوار


همزمان با هفته عفاف و حجاب با حضور فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های شهرستان رشتخوار،بخشدار،شهردار  وتعدادی از مسئولین از عزیزه مرادی مسئول کتابخانه شهید فهمیده جنگل به پاس انجام فعالیتهای فرهنگی در جهت ترویج کتابخوانی،برگزاری جشنواره رضوی  و همکاری در اجرای برنامه های فرهنگی سطح بخش و کلاسهای اوقات فراغت تقدیر شد.

 خالقداد عرب فرماندار شهرستان رشتخوار در این مراسم گفت:کتابخانه عمومی شهید فهمیده جنگل تنها پایگاه فرهنکی شهر جنگل است که با اجرای برنامه های فرهنگی از جمله مسابقات کتابخونی،کارگاههای قصه گویی، نشت های کتاب خوان، نمایشگاه کتاب در مناسبت های سال،برگزاری مناسبت های مذهبی  در بین کودکان، نوجوانان و به خصوص مادران خانه دار نقش به سزایی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد.

رئیس انجمن کتابخانه های شهرستان ادامه داد: برای ارتقاء سطح کتابخانه های عمومی لازم است که همه شهروندان با هم همکاری کنند که یکی از زمینه های همکاری حضور و مشارکت خیرین در کنار کتابخانه ها است.

لازم به ذکر است در این مراسم  از سید حسن حسینی خیر فرهنگ دوست در جهت کمک به بازسازی کتابخانه عمومی شهر نیز تقدیر به عمل آمد.


 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 40