1398/4/31 دوشنبه کتابخانه در ماهی که گذشت، اجرای 10برنامه فرهنگی در کتابخانه علامه جعفری کلات همزمان با دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب جشن میلاد و نشست کتاب خوان و دیگر برنامه های فرهنگی در کتابخانه علامه جعفری کلات برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کلات، همزمان با دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب جشن میلاد و نشست کتاب خوان و دیگر برنامه های فرهنگی در کتابخانه علامه جعفری کلات برگزار شد.

مسئول کتابخانه علامه جعفری کلات گفت: نشست کتاب خوان با موضوع عفاف و حجاب و نیز دهه کرامت،با همکاری پایگاه های بسیج در جمع دختران عضو کتابخانه  برگزار شد.

راضیه غلامی همچنین از برگزاری جشن میلاد همزمان با دهه کرامت خبر داد و یادآور شد:  در این جشن برنامه هایی از قبیل قرائت دکلمه، تقدیر از دختران نمونه کتابخوان و فعال برگزار شد.

وی ادامه داد: نشست کتاب خوان حجاب و عفاف نیر برگزار شد و  در این نشست5 کتاب با موضوع عفاف و حجاب و دهه کرامت نیز معرفی شد.

نشست کتاب خوان عفاف و حجاب و دهه کرامت
 
در ابتدای نشست کتاب خوان،مریم قدیمی رئیس اداره کتابخانه های شهرستان ضمن خوشامدگویی به حضار به نکاتی در خصوص اهمیت عفاف و حجاب در جامعه اسلامی پرداخت.
 
وی به همزمان بودن دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب اشاره کرد و یادآور شد: حضرت فاطمه معصومه (س) نمونه بارز بانوی پاکدامن و صالحی است که می توان بعنوان الگو به همگی معرفی شود.

5 کتاب معرفی شده در این نشست به شرح ذیل است:

"کرامات وزندگینامه حضرت معصومه(س) وحضرت عبدالعظیم(ع)"نوشته مهدی نوری/ ارائه شده توسط فاطمه حسینعلی زاده(عضو فعال)

"  امام رضا علیه‌السلام و زندگی" نوشته مهدی غلامعلی / ارائه شده توسط عاطفه سبحانی بلان( عضو فعال)‬‬‬‬

"عفاف و حجاب در سبک زندگی ایرانی"نوشته به کوشش امیرحسین بانکی پور فرد / ارائه شده توسط سمیه قدیری( عضو فعال)

" آف‍ت‍اب‌ در ح‍ج‍اب"نوشته م‍ه‍دی‌ ش‍ج‍اع‍ی‌ / ارائه شده توسط سمیرا ربانی(عضو فعال)

"حریم ریحانه"نوشته نعیمه اسلاملو / ارائه شده توسط زهرا حسینعلی زاده(عضو فعال) 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 50