1398/4/31 دوشنبه برگزاری دومین جلسه تجمیعی انجمن کتابخانه های عمومی رشتخوار دومین جلسه تجمیعی انجمن کتابخانه ها با حضور اعضای انجمن رشتخوار و جنگل در محل دفتر فرماندار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، دومین جلسه تجمیعی انجمن کتابخانه ها با حضور اعضای انجمن رشتخوار و جنگل در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

در این جلسه ابتدا مجیدرضائی رئیس اداره کتابخانه ها ضمن خیر مقدم به حاضرین دستور جلسه را قرائت و گزارشی از فعالیتهای فرهنگی، نشستهای کتاب خوان و اقدامات انجام شده در خصوص برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و استقبال خوب و گسترده شهروندان و اعضاء ارائه کرد.

خالقداد عرب فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی رشتخوار در این جلسه گفت: برگزاری جلسات انجمن باعث ایجاد انگیزه بیشتر در بین کتابداران خواهد شد و در این جلسات باید از اساتید و نیروهای ارزشی و باتجربه دعوت تا از تجربیات و دانش آنان استفاده لازم را ببریم و کمک به امور فرهنگی هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری برای آینده جامعه می باشد.

وی افزود: جهت جلوگیری از آسیبهای اجتماعی باید در حوزه فرهنگی کار شود و نقاط مثبت پررنگ تر شود که در این خصوص نیاز به تبلیغات و اطلاع رسانی بیشتر می باشد.

در این جلسه سید حسن حسینی رئیس شورای شهرستان مبلغ 120 میلیون ریال جهت ترمیم نمای ورودی کتابخانه شهید فهمیده شهر جنگل اهداء کرد.


 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 44