1398/6/17 يكشنبه با هدف بررسی مشکلات کتابخانه های مشارکتی؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی طرقبه شاندیز برگزار شد جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان طرقبه شاندیز در محل فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان طرقبه شاندیز  با حضور فرماندار ودیگراعضای انجمن در محل فرمانداری برگزار شد..

در ابتدای جلسه سید حسن حسینی، فرماندار شهرستان؛ ضمن خیر مقدم به حاضرین با توجه به فرا رسیدن ماه محرم و لزوم توجه به پیام و فلسفه عاشورا و اهمیت امر به معروف و نهی از منکر خواستار مطالعه  کتب مرتبط با این موضوع  و ترویج آن توسط اعضا در ماه های محرم و صفر شد.

محمد رضا  اکبری، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان؛ نیز در ادامه جلسه ضمن قرائت دستور کار جلسه،به مسایل و مشکلات پیش روی کتابخانه های مشارکتی اشاره کردو خواستار همکاری مسئولان شهرستان درخصوص رفع نقایص شد.

در ادامه این جلسه انعقاد تفاهم نامه همکاری بین کتابخانه های عمومی و اداره اوقاف مورد بحث و بررسی قرار گرفت و از انعقاد این تفاهم نامه به عنوان گامی مثبت در مسیر تحقق و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی یاد شد.

در خاتمه دیگر اعضای انجمن به ارائه راهکارهایی جهت حل مشکلات موجود و توسعه فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی که رسالت اصلی نهاد کتابخانه های کشور است به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 54