1398/7/17 چهارشنبه همزمان با هفته کودک برگزار شد؛ برنامه های فرهنگی در کتابخانه استاد صاحبکار شهرستان زاوه به همت کتابخانه عمومی استاد صاحبکار، برنامه های فرهنگی با موضوع کودک، صلح، بازی و نشاط برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، ویژه برنامه ای بمناسبت روز جهانی کودک در پارک معلم واقع در شهر دولت آباد برگزار شد.

در این روز که روز کودک، صلح، بازی و نشاط نام گذاری شده است؛ جشنی ویژه مهدکودک ها با حضور فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان و ادارات، از جمله کتابخانه استاد صاحبکار  برگزار شد.

در این برنامه ضمن ایجاد لحظه های شاد و به یادماندنی نمایشگاهی با  مجله های کودک و عروسکها برای ایجاد انگیزه در بین کودکان جهت حضور در کتابخانه و ترویج فرهنگ کتابخوانی برگزار  شد.

از دیگر برنامه های هفته کودک، قصه گویی، کاردستی، بازی، کتابخوانی و نقاشی از جمله فعالیت هایی است که با شعار " آینده را باید ساخت"  در محل کتابخانه اجرا می شود.

همچنین در هفته دفاع مقدس نیز برنامه های متنوع در سطح شهرستان از جمله غبار روبی مزار شهدا، نمایشگاه کتاب با موضوع دفاع مقدس، آذین بندی کتابخانه برگزار شد.
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]