1398/7/24 چهارشنبه همزمان با اربعین حسینی برپا شد، نمایشگاه پویش امت حسینی در کتابخانه علامه جعفری کلات نمایشگاه کتاب پویش امت حسینی به مناسبت اربعین حسینی ، با همکاری مقر کتاب در کتابخانه علامه جعفری کلات برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی،نمایشگاه کتاب پویش امت حسینی به مناسبت اربعین حسینی ، با همکاری مقر کتاب  در کتابخانه علامه جعفری کلات برگزار شد.

مریم قدیمی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کلات از برگزاری نمایشگاه کتاب پویش امت حسینی به مناسبت اربعین حسینی، با مشارکت این اداره و مقر کتاب شهرستان کلات، در کتابخانه علامه جعفری خبرداد.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه ٣ عنوان کتاب با عناوین"خادم ارباب کیست" ،"الی الحبیب"و"امیر من"در معرض دید عموم قرار گرفته است.
 
قدیمی تاکید کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی ،آشنایی عموم با طرح نذر و وقف کتاب،بهره مندی از نذورات مردم در کارهای فرهنگی بوده است.

اجرای قصه گویی و نمایش عروسکی

فاطمه جوادی، مسئول کتابخانه عمومی شهرستان کلات از اجرای قصه گویی و نمایش عروسکی کتاب" گنجشکی که نان خواست" با همکاری و مشارکت اعضاء کودک کتابخانه خبر داد.  
وی هدف از برگزاری این برنامه را ایجاد فضایی شاد و مفرح برای کودکان و تعامل آنان با محیط کتابخانه از طریق برگزاری فعالیت‌های متنوع دانست و افزود: یکی از فعالیت‌های که می‌تواند کودک را به‌سوی دنیای کتاب سوق دهد اجرای بازی‌های کودکانه، در قالب عروسک‌گردانی است.

کتاب حاضرتوسط« فروزنده خداجو»نوشته شده و توسط انتشارات «مؤسسه انتشارات امیرکبیر» به چاپ رسیده است.
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]