1398/8/14 سه‌شنبه با هدف برنامه ریزی برای هفته کتاب؛ جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی گناباد برگزار شد ششمین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد در محل اداره شهرستان با حضور مسئولین کتابخانه ها برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، ششمین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد با محوریت تشکیل ستاد گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی در محل اداره شهرستان واقع در کتابخانه عمومی شهید مطهری با حضور مسئولین کتابخانه ها برگزار شد.

در ابتدای جلسه احمد مظلوم،رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد ضمن تشکر از حضور مسئولین کتابخانه های عمومی, از برگزاری جلسه مطالعاتی کتاب "سقای آب و ادب" در سطح کتابخانه های عمومی شهرستان و در سطح شهرستانی تقدیر کرد و انجام فعالیتهای فرهنگی مشابه آن را نشانه ای از تلاش کتابداران در جهت ترویج مطالعه و کتابخوانی دانست و از آن به عنوان یک کار فاخر فرهنگی در راستای زنده نگهداشتن قیام عاشورا و دلاوریهای حضرت ابوالفضل (ع) نام برد.

در ادامه مسئولین کتابخانه های عمومی شهرستان با توجه به درپیش روبودن هفته کتاب و کتابخوانی به بیان برنامه های خود پرداختند.

طرح 7 روز تور کتاب و دانایی،برگزاری نشست های کتاب خوان کتابخانه ای و مدرسه ای،بازدید مدارس و مهد کودک ها از کتابخانه های عمومی،دیدار با نویسندگان و اهل قلم شهرستان،شرکت کتابداران در غبارروبی مزار شهداء،دیدار با خانواده معظم شهداء, قصه گویی و ایستگاه نقاشی ویژه کودکان،اعزام کاروان مروجان کتاب به یکی از روستاهای دورافتاده شهرستان،زیباسازی کتابخانه ها و عضویت رایگان در روزهای تعیین شده نهاد کتابخانه های عمومی کشور از جمله برنامه هایی است که قرار است در سطح کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد در هفته گرامیداشت کتاب و کتابخوانی برگزار شود.


 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]