1398/8/14 سه‌شنبه در سالگرد روز ملی مبارزه با استکبار جهانی صورت گرفت، حضور کتابداران چنارانی در راهپیمایی 13 آبان رئیس اداره و کارکنان و اعضای فعال کتابخانه های عمومی چناران در راهپیمایی باشکوه 13 آبان شرکت کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، رئیس اداره و کارکنان و اعضای فعال کتابخانه های عمومی شهرستان چناران در راهپیمایی باشکوه 13 آبان شرکت کردند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چناران با اعلام این خبر افزود: کارکنان این اداره در این راهپیمایی همنوا با مردم فهمیده و بصیر ایران اسلامی با حضور حماسه انگیز خود در خروش ضد استکباری یوم ا... سیزدهم آبان و به نمایش درآوردن خشم و نفرت انقلابی بر علیه استبداد جهان خوار آمریکا، بر مواضع اصولی خود تاکید و با آرمان های امام  و شهیدان پیمانی دوباره بستند.

مریم نوروزی ادامه داد: روز سیزده آبان که در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز  ملی مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده یادآور سه رخداد مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره زمانی بوده و به همین علت روزی مهم و اثرگذار است.

وی تاکید کرد: تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در سیزده آبان 1343، سیزده آبان 1357 که روز دانش‌ آموز نام گرفت و تسخیر لانه جاسوسی در سیزده آبان 1358 عنوان این سه رخداد تاریخی است.


 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]