1398/9/10 يكشنبه توسط اعضای کتابخانه صورت گرفت؛ اهداي کتاب به کتابخانه زنده یاد علی آبادی نیشابور عضو کتابخانه زنده یاد مهندس یاسر علی آبادی کتاب کمک درسی ارزش 25 میلیون ریال به این کتابخانه اهدا کرد
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، ستایش صالحی تبار عضو فعال و کتاب خوان کتابخانه زنده یاد مهندس یاسر علی آبادی کتاب 60 نسخه کتاب کمک درسی به ارزش  25 میلیون ریال به این کتابخانه اهدا کرد.

اقدس ملانوروزی مسئول کتابخانه عمومی زنده یاد مهندس یاسر علی آبادی شهرستان نیشابور با اعلام این خبر گفت: کتابخانه ما یک کتابخانه تازه تاسیس است و در منطقه کم برخوردار شهرستان قرار دارد اما در بخش منابع به ویژه کتاب های کمک درسی که از پرمراجعه ترین کتاب های کتابخانه است با کمبود مواجه هستیم و این مساله خدمت رسانی به علاقمندان کتاب با دشواری همراه می کند.

وی ادامه داد: بسیار خوشحالیم که اعضای کتابخانه های عمومی با اهدای کتاب های خود به کتابخانه، ما را در امر مهم ترویج مطالعه و کتابخوانی یاری و کتاب های خود را در اختیار سایر علاقمندان قرار می دهند.

ملانوروزی تاکید کرد: دانش آموزان عزیز می توانند با پایان سال تحصیلی کتاب های مازاد خود رابه کتابخانه ها اهدا کنند و در تقویت منابع کتابخانه ای سهیم باشند.


 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]