1398/9/11 دوشنبه برنامه های فرهنگی در کتابخانه عطار روستای برزنون نیشابور با حضور کودکان و نوجوانان، برنامه قصه گویی در کتابخانه فریدالدین عطار نیشابوری روستای برزنون نیشابور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی، برنامه قصه گویی با موضوع های جذاب و متنوع در کتابخانه شیخ عطار روستای برزنون شهرستان نیشابور، با حضور کودکان و نوجوانان برگزار شد.

 عباسعلی برزنونی مسئول کتابخانه شیخ فریدالدین عطار نیشابوری روستای برزنون شهرستان نیشابور، با اعلام این خبر گفت: قصه گویی یکی از راه های پرورش قوه تخیل کودکان است و یکی از فواید قصه گویی، شاد بودن بچه ها در جمع یکدیگر است به همین منظور، برنامه قصه گویی برای کودکان و نوجوانان با حضور مادران در کتابخانه برگزار می شود.

 وی ادامه داد: یکی از نکات جالب برنامه های قصه گویی ما، قصه سازی توسط شرکت کنندگان است به این صورت که با انتخاب تصاویر جالب و مفهومی، بچه ها باید قصه متناسب با تصویر را بسازند.

برزنونی هدف از قصه سازی توسط بچه ها تقویت مهارت های کلامی دانست و افزود: با این روش بچه ها راحت تر در جمع صحبت می کنند و اعتماد به نفس آن ها بیشتر می شود لذا از صحبت کردن در جمع دوستان و بزرگسالان خجالت نمی کشند و عادت به مطالعه نیز در آنها تقویت خواهد شد.

 برزنونی ابراز امیدواری کرد: با تداوم برنامه های قصه خوانی در کتابخانه، حضور کودکان و نوجوانان در کتابخانه بیشتر شود.


 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]