1398/9/11 دوشنبه تجلیل از دو عضو نوجوان کتابخانه علی آبادی نیشابور دو عضو فعال نوجوان کتابخانه عمومی زنده یاد یاسر علی آبادی نیشابور تقدیر شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، برترین اعضای کودک و نوجوان کتاب‌خوان کتابخانه عمومی زنده یاد یاسر علی آبادی تقدیر شدند.

 اقدس ملانوروزی،مسئول کتابخانه عمومی زنده یاد یاسر علی آبادی نیشابور با اعلام این خبر گفت: استقبال کودکان و نوجوانان از برنامه های کتابخانه ما بسیار خوب است و ما هر روز میزبان تعداد زیادی از کودکان و نوجوانان علاقمند به کتاب وکتابخوانی هستیم که این مساله باعث خرسندی و دلگرمی کتابداران است.

وی ادامه داد: به منظور جذابیت بیشتر و ایجاد علاقمندی به کتاب در بچه ها تصمیم گرفتیم از کتاب خوانان برتر کتابخانه تجلیل کنیم لذا با در نظر گرفتن مواردی مانند حضور فعال و مستمر عضو در در کتابخانه، فعالیت در رابطه با ترغیب دیگر اعضا به کتاب و کتاب‌خوانی،مطالعه کتاب های متنوع از دو عضو برتر کتابخانه به نام های   علي عرب برزو و طاهره نيكو با اهدا لوح تقدير و هدیه تقدير شد.

 مسئول کتابخانه عمومی علی ابادی شهرستان نیشابور تاکید کرد: تشویق کودکان و نوجوانان به کتاب خوانی، حضور در کتابخانه ها و علاقمند کردن ایشان به مطالعه در همان آغازین سال های زندگی، تاثير بسزايي در رشد و تكامل هرچه بيشتر كودكان در تمامي ابعاد شخصيت آنان دارد.


 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]