1398/10/23 دوشنبه در راستای ترویج فرهنگ مطالعه انجام گرفت؛ اعضای فعال کتابخانه عطاملک جوینی نقاب تقدیر شدند در راستای تشویق هر چه بیشتر دانش آموزان به کتاب و کتابخوانی از اعضای برتر کتابخانه عطاملک جوینی نقاب در مدرسه حاج علی اکبر تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، در راستای تشویق هر چه بیشتر دانش آموزان به کتاب و کتابخوانی از اعضای برتر کتابخانه عطاملک جوینی نقاب در مدرسه حاج علی اکبر تقدیر شد.

سعید فیضی، مسئول کتابخانه عمومی عطاملک جوینی  که با حضور در دبستان حاج علی اکبر محله کلاته آقا محمد شهر نقاب از سه  تن از اعضای برتر یک سال گذشته خود که بنر آنها در تهیه و در در وردی کتابخانه نصب شده بود تقدیر کرد.

وی افزود: تقدیر و اهمیت دادن به بچه ها در زمینه کتاب و کتاب خوانی و آن هم در محل تحصیل دانش آموزان به ویژه توسط کتابخانه می تواند گام مهمی هم در تشویق آنها برای ادامه راه کتابخوانی و هم انگیزه برای دیگر دانش آموزان برای عضویت در کتابخانه و بالا بردن سرانه مطالعه شود.

سوال و جواب در زمینه کتاب های  غیر درسی که دانش آموزان خوانده اند و ثاثیر کتاب  و اهدای جایزه به بعضی از دانش آموزان که بیشترین تعداد اسم کتاب را بلد بودن از دیگر برنامه های فرهنگی در مدرسه بود.

.
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]