1398/6/13 چهارشنبه نشست کتاب خوان در کتابخانه آیت الله عطاردی قوچان نشست کتاب خوان کتابخانه ای در کتابخانه آیت الله عطاردی قوچان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی،نشست کتاب خوان کتابخانه ای ویژه کودکان در کتابخانه آیت الله عطاردی برگزار شد.
کتابهای معرفی شده به شرح ذیل می باشد:

"دنیایت را بشناس" نوشته الهام نوجوان /ارائه توسط یحیی جعفری

مجموعه ی دنیایت را بشناس ،مجموعه ای است که کودکان را با محیط اطراف خود آشنا و آنها را برای زندگی در جامعه آماده تر می کند.
این کتاب کودک را برای مراجعه به پزشک عمومی و دندان پزشک مهیا می سازد.

"شتر مو قرمز" نوشته علی بابا جانی /ارائه توسط محمد طه صادق منش

قرآن کریم سرشار از قصه های پندآموز و زیباست.بعضی از قصه ها درباره ی حیوانات است.این مجموعه شامل تعدادی از همین قصه ها با نثری روان و تصاویری زیباست .هدف اصلی این مجموعه عبرت گرفتن و آشنا شدن با داستان های تاریخی و سرگذشت اقوام و گذشتگان ،صرفنظر از محل زندگی و اختلاف زبان آنهاست.

"دوستان با محبت " نوشته  مهدی عزتی/ ارائه توسط محمدحسن پولادخای

داستان دوستان با محبت قصه ی چند دوست است که به هنگام سختی و گرفتاری به یکدیگر کمک می کنند.

"لانه ی خالی" نوشته کلر زوبرت/ارائه توسط سینا برزگر

داستان تخیلی برای نتقال مفاهیم دینی و اخلاقی به کودکان است.زیرا می تواند وقعیتی را خلق کند که در آن یک شخصیت کودکانه با تجربه ای مواجه شود که حاوی مفهوم دینی یا اخلاقی است.

"اسب کوچولو" نوشته ماریا واریو دومون / ارائه توسط علی سرداریان

داستانی خیالی در مورد کره اسبی به نام پرنس است که با بزرگ شدنش در دشت با حیوانات مختلف روبه رو میشود که برای او تازگی دارد وکنجکاو است و کم کم با گذر زمان بزرگ و قویتر میشود

 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 57