1398/6/17 يكشنبه همراه با نشست های کتاب خوان کتابخانه ای استان؛ نشست کتاب خوان در کتابخانه علامه جعفری کلات نشست کتاب خوان در محل کتابخانه علامه جعفری کلات برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، نهمین نشست کتاب خوان با حضور نوجوانان عضو کتابخانه در محل کتابخانه علامه جعفری کلات برگزار شد.

فاطمه جوادی، مسئول کتابخانه عمومی علامه محمد تقی جعفری کلات از برگزاری نشست کتاب خوان با موضوع آزاد و باحضور تعدادی از نوجوانان فعال کتابخانه نیزخبرداد.

در این نشست کتابهای ذیل معرفی شد:

«جادوگر بیکار» نوشته جانی رُداری / ارائه شده توسط زهرا رحمانی(عضو کتابخانه)

این یک کتاب معمولی نیست؛ زیرا هر قصه‌ی آن دارای سه پایان است. در حقیقت این کتاب وسیله‌ای است برای بازی کردن؛ روش بازی با آن هم به این شکل است که شما در ابتدا قصه را می‌خوانید و تصویر مربوط به آن را با دقت نگاه می‌کنید.

«نفس»نوشته نرگس آبیار / ارائه شده توسط گیتی رضائی(عضو کتابخانه)

این کتاب داستانی واقعی با تم عاشقانه است که زندگی دختر نوجوانی به نام لیلا را روایت می‌کند. لیلا دختری در آستانه جوانی است که با آداب و سنت‌های قدیمی خانواده دچار تعارض شده است.

«زنان کوچک»نوشته ی لوئیزا می الکات / ارائه شده توسط شادی کشاورز(عضو کتابخانه)

زنان کوچک نام رمان بلندی از لوییزا می الکات، نویسنده آمریکایی است. داستان در مورد زندگی ۴ خواهر - مگ، جو، بت و ایمی مارچ- است که با الهام از زندگی واقعی نویسنده با سه خواهرش نوشته شده‌ است

«دنیایی را تصور کن که... فلسفه به زبان ساده» نوشته برژیت لابه / ارائه شده توسط زهرا سپهری(عضو کتابخانه)

مقصود از «توهم» فعل یا حالت کسی است که به حکم انگیزشی ناآگاهانه، و برای اجتناب از رویارویی با واقعیت‌های دردانگیز، به آنچه خوش دارد واقعیت داشته باشد، واقعیت نسبت می‌دهد...

«10 قصه از امام رضا (ع) برای بچه ها»نوشته مژگان شیخی/ ارائه شده توسط مبینا پیروی(عضو کتابخانه)

کتاب حاضر مجموعه ای ده جلدی شامل قصه های: سیب های گاز زده، یک درس تازه، غریبه ی آشنا، گنجشک چه می گفت؟، قرض عبدالله، صیاد و آهو، درخت بادام، نماز باران، پیراهن یادگاری، و مسافران مدینه، از امام رضا علیه السلام برای کودکان می باشد 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 52