1398/7/10 چهارشنبه به همت کتابخانه شهید بهشتی انجام شد، نشست کتاب خوان تخصصی دفاع مقدس در حوزه ریحانه الرسول تربت حیدریه به مناسبت هفته دفاع مقدس نشست کتاب خوان تخصصی با موضوع زندگی شهدا در حوزه ریحانه الرسول تربت حیدریه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های تربت حیدریه، همزمان با هفته دفاع مقدس نشست تخصصی با موضوع شهدا در حوزه ریحانه الرسول تربت حیدریه برگزار شد.

مریم حسن زاده رابط فرهنگی اداره کتابخانه ها ضمن اعلام این خبر گفت: این نشست همزمان با هقته دفاع مقدس و شروع سال تحصیلی جدید با هماهنگی خانم غریب زاده مسئول واحد پژوهش حوزه در مراسم صبحگاه این حوزه انجام شد و تعداد سه کتاب از کتابهای خاطرات و زندگی شهدای هشت سال جنگ تحمیلی برای طلبه ها معرفی گردید.

وی ادامه داد: کتاب یادت باشد نوشته محمد رسول ملاحسنی، کتاب خاکهای نرم کوشک نوشته سعید عاکف و کتاب حاج قاسم نوشته علی اکبری سه کتابی بود که به صورت پرسش و پاسخ و پژوهش محور در جمع طلبه ها معرفی شد و هر کدام از خواهران که هر کدام از این کتابها را قبلا خوانده بودند نیز قسمت هایی از آن را برای دیگران روایت کردند.

لازم به ذکر است این کتابها از کتابهای پر تیزاژ و پر مخاطب انتخاب شده بود و این مراسم با استقبال و روی باز طلبه ها روبرو شد و خواستار برگزاری چنین نشست ها به صورت ماهانه در محل حوزه و کتابخانه ها شدند، که قرار شد در مناسبت های دینی مذهبی با موضوعات تخصصی نشست کتابخوان با همکاری حوزه ریحانه الرسول انجام شود.
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]