1398/8/1 چهارشنبه نشست کتاب خوان در کتابخانه نظیری نیشابور نشست کتاب خوان کتابخانه ای مهرماه در کتابخانه عمومی نظیری شهرستان نیشابور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، نشست کتاب خوان کتابخانه ای مهرماه در کتابخانه عمومی نظیری شهرستان نیشابور برگزار شد.

احسان فتح آبادی،مسئول کتابخانه عمومی نظیری شهرستان نیشابور با اعلام این خبر گفت: یکی از برنامه هایی که به صورت مرتب هر ماه در کتابخانه برگزار می شود نشست های کتاب خوان است که شرکت کنندگان دراین نشست ها با معرفی کتاب هایی که خوانده اند دیگران را به مطالعه و خواندن کتاب تشویق می کنند.

کتاب هایی که در این نشست معرفی شد به شرح ذیل است:

"حماسه حسینی" نویسنده: مرتضی مطهری/  معرفی‌کننده: امیر کرمانی

حماسه حسینی، کتابی مشتمل بر سخنرانی‌ها و یادداشت‌های شهید مرتضی مطهری درباره واقعه کربلا و به ویژه تحریف‌هایی که در نقل اخبار آن روی داده است

"به صحرا شدم عشق باریده بود" اثر: غلامعلی حداد عادل / معرفی‌کننده: علی اکبر انصاری

غلامعلی حداد عادل در سفر خود به نجف اشرف در سال ۱۳۹۶، با سیل عظیم راهپیمایان اربعین هم‌مسیر می‌شود و شرحی از جریان این راهپیمایی و اتفاق‌های روی‌داده در مسیر نجف به کربلا را در این کتاب که با عنوانی برگرفته از تذکرة الاولیاء عطار نیشابوری نامگذاری شده، ارائه می‌کند.

"به سفارش مادرم" نویسنده: احسان حسینی‌نسب / معرفی‌کننده: احمد سعدآبادی

به سفارش مادرم» نوشته احسان حسینی نسب؛ بیست و چند روایت از ماموریتی خانوادگی در عراق را بازگو می کند که توسط انتشارات آستان قدس رضوی ویژه ایام اربعین حسینی به چاپ می رسد.

"امانتداران عاشورا " گردآوری و تدوین موسسه فرهنگی قدر ولایت/  معرفی‌کننده: رضا سلیمانیان

بیانات مقام معظم رهبری، آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای، درباره امام حسین(ع) و واقعه عاشورا كه به مناسبت‌های مختلف ایراد شده محتوای كتاب حاضر را تشكیل می‌دهد .


 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]