1398/9/6 چهارشنبه به همت کتابخانه عمومی هشت بهشت چناران؛ نشست کتابخانه ای مادران کتابخوان برگزار شد با حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چناران در کتابخانه هشت بهشت نشست کتابخانه ای مادران کتابخوان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خرااسن رضوی، همزمان با بیست وهفتمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران مسئول کتابخانه عمومی هشت بهشت اقدام به برگزاری نشست کتاب خوان کتابخانه ای مادران کتابخوان کرد.

در این نشست کتابهای ذیل معرفی شد:

"نقش امام زمان در زندگی من"نویسنده محمد مهدی محقق  فرید ارائه شده توسط سارا افکار

نویسنده‌ی کتاب حاضر سعی دارد با ارایه‌ی مطالبی درباره‌ی نقش امام زمان(عج) در دوران مختلف زندگی خود، حضرت ولی‌عصر(عج) را به خواننده معرفی‌نماید. وی در این راه از احادیث و روایات فراوانی کمک‌ گرفته و ترجمه‌ی آنها را در پاورقی و متن عربی آنها را در انتهای کتاب ذکر نموده‌است.

"بینوایان" اثر ویکتور هوگو ارائه شده توسط الهام عشقی

کتاب بینوایان به صورت سوم شخص روایت می‌شود و در آن نویسنده زمان را به جلو و عقب می‌کشد و ماجراهای مختلف را روایت می‌کند. این اثر هرآنچه را که لازم است درباره فرانسه قرن نوزدهم بیان کرده و یک اثر تاریخی، روانشناسانه، اجتماعی و عاشقانه محسوب می‌شود. ویکتور هوگو ۱۷ سال را صرف نوشتن این اثر برجسته کرده است.

" سیمای جهان درعصر امام زمان(ع)"نویسنده محمد امین گلستانی ارائه شده توسط مهری بیگلی

مؤلف در پيشگفتار، با طرح سؤالاتى به بيان ويژگى‌ها و مزاياى كتاب پرداخته است؛ سؤالاتى چون آيا حكومت امام زمان(عج) مانند حكومت‌هاى فعلى داراى مجالس متعدد و قانون اساسى خواهد بود يا با پيشرفت زمان، تغييرات كلى در نحوه اداره جهان انجام خواهد گرفت؟

کتاب"چهار اثر از فلورانس اسکاول شین"نویسنده فلورانس اسکاول شین ارائه شده توسط معصومه گلی
چهار اثر فلورانس اسکاول شین به لحاظ ساختار محتوایی و معنایی اش در دسته کتبی قرار می گیرد که کمک کننده به افراد در زندگی اند و تابحال برای افراد بسیاری موفق واقع شده است. در بیانی ساده تر باید شاهکار اسکاول شین را به عنوان کتابی خود یار برای خوانندگان معرفی کرد.
کتاب"سینوهه"نویسنده والتاری میکاتویمی ارائه شده توسط آزاده پیرایش

این داستان درباره شخصیتی است که در هنگام تولد او را در یک سبد دست باف گذاشته و به رود نیل سپرده‌اند و خانواده‌ای فقیر او را یافته و به فرزندی بزرگ می‌کنند. سینوهه در ادامه به مقام کاهنی و پزشکی (مخصوصِ فرعون) می‌رسد و سفرهایی را به بابل و سوریه و کناره دریای مدیترانه می‌کند. در طول این سفر با رخدادهای گوناگون روبه رو می‌شود. در بازگشت به مصر برای نجات مصر از حرفه پزشکی خود استفاده می‌کند. در میانه‌های داستان او به هویت راستین پدر و مادرش پی می‌برد. 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]