1398/9/10 يكشنبه به همت کتابخانه عمومی عطاملک جوینی نقاب برگزار شد؛ نشست کتاب خوان ویژه مادران کتابخوان به مناسبت هفته کتاب،نشست کتاب خوان ویژه مادران کتابخوان در کتابخانه عمومی عطاملک جوینی نقاب برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، به مناسبت  هفته کتاب در آبان ماه سال 1398  کتابخانه عمومی عطاملک جوینی نقاب اقدام به برگزاری نشست کتاب خوان کتابخانه ای ویژه مادران کتاب خوان در محل کتابخانه کرد.

در این نشست چهار کتاب معرفی شدو در پایان نیز از بانوان فعال فرهنگی تقدیر و  هدایایی تقدیم شد.

«فکرتان را تغییر دهید تا زندگی تان تغییر کند» نویسنده: برایان تریسی / ارائه دهنده: الهام نقابی

کتاب فکرتان را عوض کنید تا زندگی‌تان تغییر کند اثر برایان تریسی به شما می‌آموزد که چگونه برای رسیدن به موفقیت، همه توانایی‌های بالقوه‌تان را شکوفا کنید.
چگونه منابع شگفت‌انگیز درونی خود را کشف کنید و قدرت‌های باور نکردنی خود را آزاد کنید. با این کتاب یاد می‌گیرید که چگونه تمام مردم و منابع مورد نیاز خود را برای رسیدن به هر هدفی که برای خود تعیین کرده‌اید به سوی زندگی خود جذب کنید.

«هنر عشق ورزیدن» نویسنده: اریک فروم / ارائه دهنده: محبوبه نقابی

آنچه که در کتاب هنر عشق ورزیدن نشان داده خواهد شد، این است که عشق احساسی نیست که هرکس، صرف نظر از مرحله بلوغ خود، بتواند به آسانی بدان گرفتار شود. اریک فروم در پیش‌ گفتار کتاب هنر عشق ورزیدن تأکید می‌کند که این کتاب دستورالعمل ساده‌ای برای عشق ورزیدن نیست و در خلال کتاب، عشق ورزیدن را به عنوان یک هنر معرفی می‌کند...

«معجزه گفتگو» نویسنده: سوزان هیت لر/ ارائه دهنده: معصومه نقابی

این کتاب برای آموزش زوجها می باشد که بتوانند همسفر قابلی برای یکدیگر باشند و از خانه بستر امنی بسازند كه رشد و بالندگی از آن سرچشمه گيرد.

«دلربا»نویسنده: فواد فاروقی / ارائه دهنده: زهرا محمدیدلربا زندگی پرماجرای مهرالنساء ملکه ایرانی هندوستان نوشته ی فواد فاروقی است.


 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]