کتابخانه دکتر شریعتی نیشابور
نشست کتاب خوان مدرسه ای
1397/9/7 چهارشنبه به همت کتابخانه دکتر شریعتی برگزار شد، نشست کتاب خوان در دبستان بهاره سلیمی نیشابور با تلاش کتابداران نیشابوری نشست کتاب خوان آبان ماه در دبستان بهاره سلیمی نیشابور برگزار شد. بنا به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور، نشست کتابخوان مدرسه ای در مدرسه ابتدایی بهاره سلیمی و بین دانش آموزان پایه دوم برگزار شد.

محمدیان کتابدار کتابخانه دکتر شریعتی با اعلام این خبر افزود : نشست کتابخوان مدرسه ای روز سه شنبه 29 آبان ماه  در دبستان بهاره سلیمی با شور و شوق فراوان بین دانش آموزان برگزار گردید که در این نشست 5 کتاب معرفی گردید.کتاب های معرفی شده به شرح ذیل است:

"دختری که عنکبوت شد" نویسنده: هیو جین ای/معرفی کننده: مطهره انتظاری(دانش آموز)

موضوع اصلی این کتاب افسانه ها و قصه های یونانی است. این کتاب برای گروه سنی ب و ج منتشر گردیده است.

"خانه ام کجاست" نویسنده:رضا الوند/معرفی کننده: پرنیا زروندی(دانش آموز)

"کتاب‌های مرغک" که چند سال است با انتشار کتاب، بازی گامی در جهت پرورش ذهن و نیروی اندیشه‌ی خردسالان برداشته است این بار «خانه‌ام کجاست؟» را به‌عنوان جدیدترین دست‌آورد خود به مخاطبان معرفی می‌کند.

"دکمه بازیگوش" نویسنده: مهدی لاهوتی/معرفی کننده: ملیکا لطفی(دانش آموز)

دکمه بازیگوش از سری کتاب های چهل کتاب کوچک قصه و شعر کودک است که داستان های کودکانه به زبان ساده درآن بیان می شود

کتاب" الاغ باهوش و دزدادن ترسو"نویسنده: علیرضا شفیعی/معرفی کننده: پارمیس استیلایی

الاغ باهوش و دزدان ترسو عنوان کتابی است که در 12 صفحه در قالب شعر توسط انتشارات یاران علم و دانش به چاپ رسیده است. موضوع اصلی کتاب داستان حیوانات می باشد.

" طوطی و بازرگان" نویسنده: پرویز امینی/ معرفی کننده: ساغر بیدقدار

در داستان «طوطی و بازرگان» می‌خوانیم: بازرگانی، طوطی خوش‌صدایی داشت. روزی قصد سفر به هندوستان كرد. طوطی از او خواست تا پیغامش را به طوطی‌های آن دیار برساند. پیغام طوطی این بود كه آیا سزاوار است شما آزاد پرواز كنید و من در قفسی آواز بخوانم؟ بازرگان پیغام را رساند، اما... 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 328