با حضور پرتعداد اعضای کودک برگزار شد، برنامه شنبه های قصه گویی درکتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد نشست قصه گویی برای کودکان از سلسله برنامه های شنبه های قصه گویی در بخش کودک کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، نشست قصه گویی برای کودکان از سلسله برنامه های "شنبه های قصه گویی" در بخش کودک کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد برگزار شد.

کارشناس فرهنگی کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) گفت: برنامه های فرهنگی کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد در بخش های مختلف، با برگزاری برنامه شنبه های قصه خوانی با قصه گویی در بخش کودک کتابخانه ادامه پیدا کرد.

الهه فیض ادامه داد: این برنامه که در راستای ویژه برنامه های کتابخانه برای هفته کرامت بود، به قصه گویی از کتابی با محوریت امام رضا ع برای کودکان انجام شد، صدیقه شیخی کتابدار کتابخانه مرکزی از شرکت کنندگان در جشنواره قصه گویی نهاد در این نشست برای کودکان قصه ای از کتاب امام رضا (ع) را خواند.

وی ادامه داد: این برنامه که با استقبال خوب کودکان و مادران شان صورت گرفت، از این پس هر شنبه در بخش کودک کتابخانه مرکزی امام خمینی (قدس سره) توسط کتابداران علاقمند انجام خواهد شد.

سیده زهرا حسینی کتابدار بخش کودک کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) نیز از علاقمندی و پی گیری کودکان و مادرانشان برای برگزاری این برنامه ها به ویژه در ایام تعطیلات تابستان خبر داد و گفت: پیش از این قصه گویی تنها بر محوریت جشنواره رضوی و کتابهای برگزیده آن صورت می گرفت اما از این پس هر هفته از کتابهایی با موضوعات مختلف برای قصه گویی استفاده خواهد شد. 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 145