گزیده اخبار
1399/7/23 چهارشنبه در آستانه رحلت رسول اکرم(ص) توسط «حسينيه كتاب» اجرا می شود؛ آیین«سلام بر حبیب» در کتابخانه های عمومی خراسان رضوی به همت حسینیه کتاب اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی آیین«سلام بر حبیب» با قرائت زیارت حضرت رسول(ص) از بعید در کتابخانه های عمومی خراسان رضوی اجرا می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، در آستانه رحلت حضرت رسول اکرم(ص) آئین «سلام بر حبیب» به همت  اداره كل كتابخانه هاي عمومي خراسان رضوي و با همكاري دفتر نمايندگي شوراي سياستگذاري ائمه جمعه استان در کتابخانه های عمومی خراسان رضوی برگزار می شود.

خوانش كتاب « آنك آن يتيم نظر كرده» تاليف محمد رضا سرشار، سخنرانی و  قرائت زيارت از بعيد پيامبر مكرم اسلام(ص) از جمله بخشهای مختلف این مراسم خواهد بود.

آیین »سلام بر حبیب» پنج شنبه ٢٤ مهر ماه ١٣٩٩ ساعت ٩:٣٠ صبح در كتابخانه هاي عمومي خراسان رضوي برزگرا می شود.

شایان ذکر است اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی با هدف بهره گیری از فضای مجازی در ایام کرونا،  برای اولین بار در کشور در ایام عزاداری و حزن و ماتم اباعبدالله الحسین(ع)، اربعین حسینی و دهه پایانی ماه صفر و ایام رحلت حضرت رسول(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع)فعالیت های فرهنگی و مذهبی خود را تحت عنوان "حسینیه کتاب" انجام می دهد.