فهرست

انتصاب

با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی برگزار شد؛

مراسم تودیع و معارفه در اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طرقبه شاندیز

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طرقبه شاندیز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی؛مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طرقبه شاندیز با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در این جلسه گفت: شهرستان طرقبه شاندیز در کنار شهرستان مشهد از نگاه نافذ  رهبر معظم انقلاب دور نمانده است و از این شهر به نیکی یاد کرده اند و همان اهمیت و قداست و جایگاهی که برای مشهد قائل هستیم برای طرقبه شاندیز نیز باید وجود داشته باشد.

حجت الاسلام علی اکبر سبزیان ادامه داد: فرصت خدمت به مردم کوتاه است و باید از این فرصت اندک به نحو احسن در جهت رضایت مردم و به تبع آن رضایت الهی استفاده کنیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر تمامی مسئولان شهرستان طرقبه شاندیز همگرایی و هم اندیشی محکمی در جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم دارند و این همگرایی اثرات خوبی در کارکرد مسئولین دارد و امیدواریم در دوره ریاست جدید اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیز شاهد اتفاقات خوب فرهنگی و کتابخانه ای در شهرستان باشیم.

فرماندار طرقبه شاندیز نیز ضمن تبریک ایام دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: در حوزه کتابخانه ها ی عمومی شهرستان در حال حاضر شاهد تعاملات و فعالیتهای خوبی هستیم و انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان فعال و پویا است.

سید حسن حسینی ادامه داد: شهرستان طرقبه شاندیز هر ساله پذیرای بیش از 60 میلیون رائر و گردشگر است و یکی از راهبردهای اصلی ما در شهرستان استفاده  از فرصت کتاب و کتابخوانی در ایام حضور این حجم از گردشگران در شهرستان است.

فرماندار طرقبه شاندیز ادامه داد:  امیدواریم با کتاب و کتابخوانی فضای شهر را عطرآگین کنیم و با استفاده از این ابزار حضور مردم را در شهرستان معنادار تر کنیم و خاطرات خوبی را برای مهمانان شهر ایجاد کنیم.

در ادامه این مراسم از زحمات محمدرضا اکبری در دوران تصدی مسئولیت کتابخانه های عمومی طرقبه شاندیز تقدیر و سید جمال الدین حقیرالسادات به عنوان رئیس جدید اداره کتابخانه های عمومی شهرستان معرفی شد.


 
عكس های مرتبط :