فهرست

انتصاب

پس از ارتقا به شهرستان؛

اولین رئیس اداره کتابخانه های عمومی صالح آباد معرفی شد

جلسه معرفی اولین رئیس اداره کتابخانه های عمومی صالح آباد پس از ارتقا به شهرستان با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و مسئولان شهرستان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، جلسه معرفی اولین رئیس اداره کتابخانه های عمومی صالح آباد پس از ارتقا به شهرستان با حضور حجت الاسلام علی اکبر سبزیان،مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، ولی قلیچی، فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در این جلسه توجه به نیازهای اجتماعی و فرهنگی مردم را از جمله وظایف کتابخانه های عمومی به عنوان فرهنگسراهای اجتماعی عنوان کرد.

حجت الاسلام علی اکبر سبزیان ادامه داد:کتابخانه های عمومی به عنوان دانشگاههای مردمی نقش آموزش، مهارت افزایی، پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و حتی پیشگیری از بیماریهای جسمی را نیز برعهده دارند.

وی ادامه داد: اهتمام فرمانداری شهرستان صالح آباد به حوزه فرهنگی و شکل گیری سریع ادارات این حوزه بویژه اداره کتابخانه های عمومی جای تقدیر و تشکر دارد.

ولی قلیچی، فرماندار صالح آباد نیز در این جلسه گفت: امیدواریم با استقرار اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، این اداره منشا خیر و برکت در حوزه فرهنگی شهرستان باشد.

وی ادامه داد: با توجه به وسعت شهرستان پیگیر ایجاد کتابخانه سیار در شهرستان خواهیم بود و امیدواریم با همکاری مسئولان شهری و استانی بتوانیم در دهه فجر سال جاری این کتابخانه را آماده بهره برداری کنیم.

حجت الاسلام محمد ساجديان، امام جمعه اهل تشیع صالح آباد نیز در این جلسه گفت: در حالیکه دشمن، در یک جنگ تبلیغاتی و جنگ اراده ها به فرموده رهبر معظم انقلاب به دنبال تحریف وقایع و تاریخ است اطلاع رسانی درست باعث شکست دشمن خواهد شد و کتابخانه های عمومی یکی از پایگاههای اطلاع رسانی در این نبرد حساس هستند.

مولوي عبدالباقي يوسفي، امام جمعه اهل تسنن شهرستان صالح آباد نیز در این جلسه گفت:تشکیل اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اقدام بزرگ فرهنگی محسوب می شود و از مسئولین شهرستان در این خصوص تشکر می کنم.

وی ادامه داد:تلاش در جهت تقویت حوزه فرهنگی و کتاب و کتابخوانی در شهرستان مرزی صالح آباد مصداق کار خیر است و برای مسئولان کتابخانه های عمومی شهرستان آروزی موفقیت می کنم.

در ادامه این جلسه علی شکری به عنوان اولین رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تازه تاسیس صالح آباد معرفی شد.


 
عكس های مرتبط :