فهرست

انتصاب

در جلسه شورای برنامه ریزی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی،

مراسم تودیع و معارفه مسئول روابط عمومی اداره کل برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مسئول روابط عمومی اداره کل کتابخانه های خراسان رضوی در جلسه شورای برنامه ریزی اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، مراسم تودیع و معارفه مسئول روابط عمومی اداره کل کتابخانه های خراسان رضوی در جلسه شورای برنامه ریزی اداره کل برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در این جلسه با اشاره به نزدیک شدن به ایام گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: خدا را شاکریم که در آستانه سالگرد پیروزی نضهت اسلامی  و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در سنگر فرهنگی نظام به تلاش در جهت ارتقای ساحت فرهنگ ومطالعه و توسعه کتاب و کتابخوانی مشغول هستیم و در این ایام نیز کتابخانه مرکزی مشهد مقدس به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های فرهنگی کشور به بهره برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: آگاهی و اطلاع رسانی یکی از اساسی ترین ارکان عملکرد هر نهاد و سازمان است و در واقع روابط عمومی به مثابه پیشانی و پیش آهنگ تحرک و پویایی نهاد و سازمان عمل می کند.

وی ادامه داد: کتابخانه های عمومی به عنوان یک پایگاه اجتماعی در شهرها و روستا ها نیز با اطلاع رسانی درست و دقیق عملکرد خود نقش بسزایی در توسعه فرهنگی ایفا می کنند و نقش روابط عمومی در این راستا و انتقال و انعکاس فعالیتهای کتابخانه ای بی بدیل است.

در ادامه این مراسم از خدمات و تلاشهای حسین ابراهیمی در طول دوران مدیریت روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی تقدیر و سمیرا اسدی به عنوان مسئول جدید روابط عمومی اداره کل معرفی شد.   
 
عكس های مرتبط :