فهرست

يادداشت و پيام

با صدور پیامی صورت گرفت؛

دعوت فرماندار بجستان برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

فرماندار بجستان در پیامی از عموم مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، حسین ابراهیمی فرماندار شهرستان بجستان طی پیامی از مردم عزیز شهرستان دعوت کرد در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کنند.

 متن پیام به شرح ذیل است:

بِسمِ اللهِ الرّحمنِ الرّحیم
با آرزوی قبولی طاعات وعبادات همه مومنین عزیز در بهار قرآن وماه ضیافت الهی و سپاس و تشکر از مردم فهیم شهرستان بجستان که بارعایت دستور العملهای بهداشتی همواره پشتیبان ستاد پیشگیری ومقابله با ویروس کرونا در شهرستان هستند.

 دراین روزها که با شیوع بیماری کرونا و ایجاد شرایطی خاص، هموطنان‌ عزیزمان برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری هوشمند اجتماعی بیشتر اوقات خود را در خانه به سر می برند و در خلوت خود، کسب معرفت بیشتر نسبت به قرآن و اهل‌بیت(علیهما السلام) را پیشه خود ساخته اند فرصت ارزشمندی است تا با مطالعه کتاب به ویژه پیرامون شخصیت والای حضرت امام رضا(علیه السلام) و اهل بیت عصمت وطهارت به معرفت وشناخت خود نسبت به دریای بیکران فضائل ائمه هدی عمق بیشتر بخشیم و در ایامی که بدلیل شرایط خاص حاضر امکان تشرف به مضجع منور رضوی فراهم نیست ، با مطالعه کتاب پیرامون  شخصیت والای ،ولی نعمتمان ذره ای از عطش دلتنگی زیارت مضجع شریف آن حضرت را فرونشانیم.

اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادت همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان و تشکر و قدردانی از دست اندرکاران برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی ضمن دعوت از آحاد مردم بافرهنگ و متدین شهرستان بجستان برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، امیدوارم با الطاف بی کران الهی و عنایات ویژه آقاحضرت علی بن موسی الرضا(ع) فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی بیش از گذشته در این شهرستان وسراسر میهن عزیزمان نهادینه شود. انشاالله