فهرست

يادداشت و پيام

پیام مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در روز روابط عمومی،

اطلاع رسانی زمینه ساز ارتقای جایگاه مطالعه و کتابخوانی است

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در یادداشتی به اشاره به جایگاه ویژه و حساس روابط عمومی این روز را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، حجت الاسلام علی اکبر سبزیان مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در یادداشتی به اشاره به جایگاه ویژه و حساس روابط عمومی، این روز را گرامی داشت.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

روز روابط عمومی و ارتباطات بیانگر تلاش و همت دلسوزانه جهادگرانی است که عصاره خدمات نهاد و سازمان خود را به جامعه ارائه می کنند و از این طریق خط ارتباطی بین مردم و سازمان ایجاد می کنند.

ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب و کتابخوانی از جمله اهداف مقدسی است که همواره به آن توصیه شده است و نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان نظامی مبتنی بر فرهنگ اصیل اسلام ناب محمدی نیز خود را به عنوان پیشران فرهنگ دینی و اسلامی در جهان مطرح کرده است.

روابط عمومی در نهاد فرهنگی کتابخانه های عمومی  نیز به جهت پیشبرد این اهداف مقدس دارای جایگاه ویژه است و به توسعه مطالعه و کتابخوانی و افزایش آگاهی و و بصیرت در جامعه منجر خواهد شد.

اینجانب ضمن تبریک این روز به تمامی عزیزان فعال در عرصه ارتباطات و روابط عمومی خصوصا همکاران پرتلاشم در روابط عمومی اداره کل و همچنین رابطین روابط عمومی ادارات شهرستانها، امید دارم دست‌اندرکاران این امر با استفاده از روش‌های خلاقانه بتوانند ارتباط شایسته و مفیدی را با مخاطبان ایجاد نموده و از طریق این بازوی توانمند در جهت رشد و توسعه کتابخوانی در کشور عزیزمان گام‌های موثری بردارند.