فهرست

تازه‌ترين اخبار

با حضور مدیرکل؛

جلسه برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد

جلسه برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و جمعی از کارشناسان ستادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، جلسه برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و جمعی از کارشناسان ستادی برگزار شد.

Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0شهریور\اداره کل\جلسه جشنواره رضوی\final\IMG_0010.JPG
در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی گفت: هدف از برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی ترویج فرهنگ رضوی در جامعه و آشنایی بیشتر مردم با سیر و سلوک ائمه اطهار(ع) به ویژه حضرت امام رضا(ع) است.
وی افزود: ما به عنوان خادمان حضرت امام رضا(ع) و کسانی که در این خطه پر برکت زندگی می کنیم وظیفه ای به مراتب سنگین تر در این راه برای ادای دین به ساحت آن امام همام بر عهده داریم. در این ایام که به دلیل شیوع کرونا امکان تبلیغات، نشستهای کتابخوانی و جمع خوانی به صورت حضوری امکانپذیر نیست باید با استفاده از ظرفیت فضای مجازی با تولید محتوای مناسب، معرفی منابع جشنواره، آموزش نحوه شرکت در جشنواره در قالب ویدیو، متن و یا تصاویر، تبلیغ و ترویج موثری داشته باشیم.
مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی تصریح کرد: ترویج فرهنگ رضوی به واسطه جشنواره کتابخوانی رضوی نه تنها رسالت مجموعه کتابخانه های عمومی است بلکه همراهی و همیاری سایر دستگاه های اجرایی استان را طلب می کند. همکاران ما در مجموعه کتابخانه های عمومی استان باید با ایجاد تعاملات بیشتر با مسئولین شهرستانها و روسای دستگاه های اجرایی در راستای شرکت و دعوت از آحاد مردم در جشنواره کتابخوانی رضوی گامی موثر برای برگزاری هر چه باشکوه تر این جشنواره بردارند.

 Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0شهریور\اداره کل\جلسه جشنواره رضوی\final\IMG_0002.JPG