فهرست

تازه‌ترين اخبار

با هدف افزایش تعاملات؛

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با مدیر شعب بانک ملت دیدار و گفتگو کرد

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در راستای افزایش تعاملات با مدیر شعب بانک ملت خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی با هدف افزایش تعاملات با اسماعیلی، مدیر شعب بانک ملت خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی گفت: رسالت ما در مجموعه کتابخانه های عمومی استان ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در راستای افزایش آگاهی، درک و فرهنگ عمومی جامعه است.
وی افزود: در عصر حاضر با توجه به افزایش استفاده از فضای مجازی و شیوع کرونا در سالهای اخیر شاید این گونه به نظر برسد که مساله کتاب و کتابخوانی مهجور واقع شده است، در این مدت سعی ما بر این بوده تا با تغییر نحوه ارائه خدمات از فضای حقیقی به مجازی و تولید محتوای مناسب و موثر از قبیل معرفی کتاب و نویسنده، برگزاری نشست کتابخوان و ... بتوانیم این مساله را کم رنگتر کنیم.
مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی گفت: اگر چه که متولی اصلی ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی مجموعه کتابخانه های عمومی است اما حرکت سریعتر در این مسیر همکاری و همراهی سایر دستگاه های اجرایی را طلب می کند.

در ادامه اسماعیلی، مدیر شعب بانک ملت خراسان رضوی گفت: ارتقاء فرهنگ و آگاهی جامعه به واسطه کتاب و کتابخوانی باعث کاهش آسیبهای اجتماعی و تسهیل گری در امر ارائه خدمات اجتماعی می شود.
وی افزود: خانواده بانک ملت نیز به عنوان دستگاهی دغدغه مند در  مسیر پرورش نسلی آگاه و جامعه ای پیشرفته برای  ایجاد آینده ای روشن همکاری و همراهی لازم با اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در برگزاری برنامه های فرهنگی را خواهد داشت.

Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0شهریور\اداره کل\بانک ملت\final\IMGP2255.jpg