فهرست

تازه‌ترين اخبار

با حضور مدیرکل برگزار شد؛

مراسم معارفه رئیس اداره امور همکاری ها در اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی

مراسم معارفه رئیس اداره امور همکاری ها با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و جمعی از مسئولین و کارشناسان ستادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و جمعی از مسئولین و کارشناسان ستادی مراسم معارفه محمدباقر قادری به عنوان رئیس اداره امور همکاری های اداره کل برگزار شد.

Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0شهریور\اداره کل\معارفه قادری\final\IMG_0005.JPG
حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی ضمن تقدیر و تشکر از محمدرضا اکبری و کبری محمدی، رئیس و سرپرست سابق اداره همکاری ها، گفت: مجموعه امور کتابخانه ها و همکاری ها قلب تپنده اداره کل کتابخانه های عمومی استان است در واقع معاونت امور کتابخانه ها معاونتی عملیاتی، میدانی و راهبردی در مجموعه کتابخانه ها است و به تبع آن اداره مشارکتها و همکاری ها نیز مجموعه ای بسیار پرکار، با دقت بالا و پر نمود است.
وی ضمن تشکر از تلاش کارشناسان امور انجمنها و مشارکتها و کسب رتبه ملی، افزود: توصیه من به شما این است که در اولین گام با همفکری و مشارکت کارشناسان امور انجمنها و مشارکتها و مشورت با معاونت امور کتابخانه ها نقشه راهی تهیه شود بطوریکه شما بدانید تا پایان سال چه اهدافی را باید دنبال کنید.
مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی با اشاره به اصل مهم پیگیری در حصول اهداف، گفت: همیشه پیگریهای موثر در ساز و کار اداری کشور جوابگوی بسیاری از مطالبات بوده است و جدیت در این پیگیری های موثر رسیدن به اهداف را در بردارد. دقت داشته باشید که رسیدن به اهداف باعث رضایت شغلی، طول عمر، برکت رزق، عزت سازمانی و افتخار اجتماعی در جامعه می شود.
وی با اشاره به نقش اطلاع رسانی در معرفی فعالیتها، افزود:  اقدامات شما در حوزه های مشارکتها، خیرین، سالنهای مطالعه، انجمن ها و ... برای ایجاد تعامل و همراهی بیشتر نیاز به تبلیغ و ترویج دارد بنابراین همیشه این مساله را در نظر داشته باشیدکه  یکی از عوامل موثر در معرفی و جلب همکاری و همراهی سایر دستگاه های اجرایی در حوزه های انجمن ها و مشارکتها انتشار اخبار در فضای مجازی اعم از پورتال اداره کل و ... است.