فهرست

تسليت

تسلیت دبیرکل نهاد به مناسبت درگذشت محمد سرور رجایی

علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با انتشار پیامی درگذشت محمد سرور رجایی را تسلیت گفت و برای آن مرحوم طلب آمرزش و مغفرت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با انتشار پیامی درگذشت محمد سرور رجایی را تسلیت گفت و برای آن مرحوم طلب آمرزش و مغفرت کرد.

متن پیام تسلیت دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به شرح زیر است:

هرگز نمیرد آن که دلش زنده شد به عشق.

در روز عید سعید غدیر خم خبر تلخ و ناگهانی ارتحال شاعر و نویسنده متعهد و ارجمند محمد سرور رجایی قلب اهالی فرهنگ را به درد آورد. هنرمندی که سروده هایش سرور و رجا را در دلها زنده نگه می داشت؛ بر اثر ابتلا به بیماری منحوس کرونا بار سفر بست و مسافر آسمان شد. یاد و نام و آثار ارزشمند این فعال فرهنگی در ذهن و یاد اهل فرهنگ و هنر و ادب کشورهای فارسی زبان علی الخصوص ایران و افغانستان فراموش نمی شود.
عشق به ارزشهای والای آیینی و ارادت قلبی او به شهیدان و رزمندگان و مدافعان حرم در تاریخ به یادگار خواهد ماند. ضایعه تلخ از دست دادن این هنرمند را به تمامی علاقمندان به فرهنگ و هنر در جمهوری اسلامی ایران و افغانستان تسلیت عرض نموده و از ایزد منان برای آن زنده یاد علو درجات و رحمت واسعه الهی مسالت دارم. بی شک آثار ارزشمند این شخصیت فرهنگی برای نسل های آینده اثربخش خواهد بود، ان‌شاالله.

علیرضا مختارپور 
دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور