فهرست

انجمن ها

دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی زاوه؛

با حضور اعضای حقیقی و حقوقی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد

دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زاوه با حضور اعضای حقیقی و حقوقی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زاوه با حضور جعفر رضوانی، معاون فرماندار؛ جواد عباس پور، بخشدار بخش مرکزی؛ غلامرضا شیبانی، بخشدار بخش سلیمان؛  حمید یوسفیان، معاون آموزش و پرورش ، احمدرضا حسنی،  نماینده شهردار و سایر اعضای حقیقی و حقوقی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در ابتدا جعفر رضوانی، معاون فرماندار ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب گفت: تمامی دستگاه های اجرای شهرستان باید با برنامه ریزی و اجرای فعالیتهای متنوع  و مفید در نقش مروج و مبلغ برای تشویق نسل جوان جامعه در امر عفاف و حجاب باشند.

وی با بیان این نکته که دشمن همواره سعی داشته از راههای مختلف بر پیکره جمهوری اسلام ایران صدمه ای وارد کند، افزود : حجاب ثمره پاکدامنی و عفت است و این مهم بایستی از طریق ایجاد برنامه های موثر و مفید در جهت پویایی و شکوفایی انگیزش کودکان، نوجوانان و جوانان صورت پذیرد.

در ادامه جلسه قاسمعلی حقانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زاوه با اشاره به آغاز برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی، گفت: جشنواره رضوی فرصتی مناسب برای آشنایی بیشتر جامعه با سیره ائمه معصومین(ع)  به ویژه ابعاد مختلف زندگی حضرت رضا(ع) است. امیدواریم یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی نیز با همراهی و همیاری سایر دستگاه های اجرایی پرشورتر از گذشته در تمامی مناطق شهرستان برگزار شود.