فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

با حضور مسئولین شهرستان انجام شد؛

تقدیر از برندگان مسابقات کتابخوانی در بجستان

همزمان با ایام سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی از برندگان مسابقات کتابخوانی کتابخانه شهید رجایی بجستان با حضور مسئولین تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با ایام سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی و با حضور مسئولین شهرستان بجستان از برندگان مسابقات کتابخانه شهید رجایی تقدیر شد.

مجتبی عاملی، مسئول کتابخانه با بیان این مطلب افزود: در شش ماهه دوم سال، برندگان چهار مسابقه مشخص شدند که در مراسمی از آنها با حضور فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین تقدیر شد.

عاملی افزود: جوایز برندگان جشنواره کتابخوانی رضوی، مسابقه «من نویسنده ام» به مناسبت هفته کتاب و با همکاری دفتر نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، «پویش حافظ خوانی» به مناسبت شب یلدا و مسابقه «نقاشی و خوشنویسی» به مناسبت دهه مبارک فجر با همکاری اداره آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اهدا شد.

عاملی افزود: یکی از ابزارهایی که ارتباط مخاطب با کتابخانه را تقویت میکند، برگزاری مسابقات مختلف کتابخوانی در ایام خاص است که میتواند اسباب پویایی و ارتباط بیشتر اعضا را با کتابخانه فراهم کند.


 
نسخه قابل چاپ