فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

در آخرین روزهای سال99 انجام شد؛

بازدید مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی از کتابخانه مرکزی امام خمینی (ره) مشهد

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی و هیئت همراه از کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) بازدید کردند.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‏های عمومی خراسان رضوی، دکتر مهدی ثامنی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی و هیئت همراه از کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) بازدید کردند.

مهدی ثامنی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی ضمن ابراز خرسندی از حضور در شهر مقدس مشهد گفت: این بازدید در راستای تکمیل و افتتاح پروژه کتابخانه مرکزی در شهرستان اراک می باشد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی افزود: افتتاح کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد، پروژه ای کاربردی و بزرگ برای عموم مردم مشهد می باشد و وجود بخش های متنوع و جدید می تواند گام بسیار بزرگی در اعتلای فرهنگ کتاب وکتابخوانی محسوب شود.

ثامنی با اشاره به ساخت و تکمیل کتابخانه مرکزی شهرستان اراک گفت: هدف از این گونه بازدیدها، الگوبردای و شناسایی نقاط قوت و ضعف کتابخانه ها در سایر استانها در جهت هر بهتر شدن ارایه خدمات کتابخانه ای می باشد.

گفتنی است در پایان این بازدید مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی؛ ملیحه فخار طبسی، سرپرست کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) و حجت پیرجاوید، کارشناس عمران استان خراسان رضوی به بحث و تبادل نظر در خصوص تجهیزات و مسایل مربوط به افتتاح و تکمیل کتابخانه مرکزی شهرستان اراک پرداختند. 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ