فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

با حضور فرماندار ؛

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی خلیل آباد برگزار شد

پنجمین جلسه تجمیعی انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خلیل آباد در دفتر فرماندار با حضور اعضای انجمن کتابخانه های عمومی بخش مرکزی و ششطراز برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خلیل آباد،پنجمین جلسه تجمیعی انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خلیل آباد در  دفتر فرماندار  با حضور اعضای انجمن کتابخانه های عمومی بخش مرکزی و ششطراز برگزار شد.

در ابتدای این جلسه ابراهیم قاسم پور، فرماندار خلیل آباد ضمن تبریک اعیاد ماه رجب و میلاد حضرت علی(ع) از اقدامات خوب اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در زمینه توسعه کتابخانه ها تشکر کرد و بر لزوم پیگیری در جهت واگذاری زمین در شهر خلیل آباد برای احداث کتابخانه تاکید کرد.

 وی افزود: در جانمایی زمینی برای احداث کتابخانه با همفکری اداره کتابخانه ها، شورای شهر و شهرداری در جهت جانمایی اقدام شود.

در ادامه حسن احمدی، رئیس اداره کتابخانه ها با ارائه گزارشی از برنامه های فرهنگی انجام شده در کتابخانه های سطح شهرستان پرداخت و افزود برگزاری آئین سلام برمادر به مناسبت شهادت حضرت فاطمه(س)، آغاز به کار محفل ادبی بحرالعلوم با حضور شاعران شهرستان، نمایشگاه کتاب فجر انقلاب به همراه مسابقه نقاشی در حاشیه نماز جمعه در محل صحن مسجد جامع شهر خلیل آباد، برگزاری شب شعر انقلاب با حضور شاعران ترشیزی در فضای اسکای روم با همکاری اداره ارشاد و شهرداری و همچنین برنامه معرفی کتاب، نمایشگاه کتاب و نشریات تازه، نمایشگاه کتاب به مناسبت دهه فجر و قصه گویی وآموزش کاردستی در فضای مجازی از جمله برنامه های متنوع فرهنگی بود که در سطح کتابخانه های شهرستان برگزار شد.

حسن احمدی همچنین به تکمیل پروژه طرح توسعه کتابخانه بحرالعلوم اشاره کرد و افزود: برای این پروژه بالغ بر دو میلیارد چهارصد میلیون ریال هزینه شده است که سهم استانی و تملک دارایی یک میلیارد شصت شش میلیون بوده و بقیه توسط خیرین شهرستان تکمیل شده است.

در ادامه هریک از اعضای انجمن به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند. 
نسخه قابل چاپ