فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با محوریت برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی؛

رئیس اداره کتابخانه های عمومی بجستان با مسئولین روستای زین آباد شهرستان دیدار و گفتگو کرد

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان ضمن بازدید از کتابخانه در حال احداث روستای زین آباد، در راستای برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی با مسئولین روستا دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، علیرضا صغیر، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان ضمن بازدید از کتابخانه در حال احداث روستای زین آباد، در راستای برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی با مسئولین روستا دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدا علیرضا نجف زاده، رئیس شورای اسلامی روستای زین آباد بجستان ضمن تشکر از فعالیتهی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی با تاکید بر ترویج فرهنگ رضوی اقدامی موثر در جامعه امروز با توجه به گسترش استفاده از فضای مجازی در نسل جوان جامعه همراه با معضلات فرهنگی در پیشرو، است.
وی افزود: این شورا همراهی و همیاری لازم برای برگزاری باشکوه جشنواره کتابخوانی رضوی را برای ادای دین به ساحت ولی نعمت خراسان حضرت امام رضا(ع) را خواهد شد.

گفتنی است، در طی بازدید از کتابخانه در حال احداث روستای زین آباد شهرستان بجستان بالغ بر 300 عنوان کتاب به این کتابخانه اهدا شد.

Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0شهریور\بجستان\روستای زین آباد\final\photo_2021-09-04_13-53-16.jpg
 
نسخه قابل چاپ