فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی؛

رئیس اداره کتابخانه های عمومی بجستان با شهردار و بخشدار مرکزی شهرستان دیدار و گفتگو کرد

رئیس اداره کتابخانه های عمومی بجستان در راستای برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با شهردار و بخشدا رمرکزی شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، علیرضا صغیر، رئیس اداره کتابخانه های عمومی بجستان در راستای برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با علی روحبخش، شهردار و مجتبی احمدیان، بخشدار مرکزی شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدا علی روحبخش، شهردار شهر بجستان با اشاره به برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی مناسب  برای آشنایی بیشتر مردم با سیره امام رضا علیه السلام است و حضور در روستاهای پرجمعیت که از نعمت کتابخانه محروم هستند طرح بسیار ارزشمندی است که حتما از آن حمایت خواهیم کرد و با اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در حد توان در راستای تبلیغ جشنواره و مشارکت حداکثری اهالی روستاها همکاری خواهیم کرد.


در ادامه مجتبی احمدیان، بخشدار مرکزی نیز با اشاره به لزوم تبلیغات محیطی با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی، گفت: در شرایط کنونی جامعه که اکثر افراد از کتاب و کتابخوانی فاصله گرفته اند، تلاش برای شرکت حداکثری افراد در جشنواره کتابخوانی رضوی شایسته تقدیر است علی الخصوص که حضور در روستاها تلاشی مضاعف می طلبد، ما نیز در کنار کتابداران خواهیم بود و به قید قرعه هدایایی به شرکت کنندگان در روستاها اعطا خواهیم کرد.


علیرضا صغیر، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان ضمن بیان نحوه شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی و معرفی منابع آن گفت: امیدوارم با همراهی و همیاری سایر دستگاه های اجرایی و دعوت مردم به شرکت در این جشنواره، شاهد برگزاری باشکوه آن در شهرستان باشیم.

 
نسخه قابل چاپ