فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

با رونمایی از چند طرح فرهنگی انجام شد؛

بزرگداشت سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی در قوچان

همزمان با 17 اسفند،سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های کشور، آیین رونمایی از طرح پیک کتاب و اینترنت وای فای رایگان در کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) قوچان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های کشور آیین رونمایی از طرح پیک کتاب و اینترنت وای فای رایگان در کتابخانه امام خمینی(ره) قوچان برگزار شد.
 
عباس رضازاده مقدم، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار قوچان در این مراسم مقدم ضمن تشکر از فعالیتهای صورت گرفته ، کتابخانه های عمومی را بستری برای رشد و توسعه جامعه دانست و تاکید کرد که بسترسازی متناسب با نیازهای جامعه،باعث  کاهش آسیب های اجتماعی می شود.

وی از اجرای طرح پیک کتاب اظهار خرسندی نموده و اجرای طرح های این چنینی در ایام کرونا را حلقه اتصال بین مراجعه کننده و کتابخانه عنوان کرد.

بهاره قاسمی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی قوچان  نیز ضمن خیر مقدم به میهمانان هدف از اجرای طرح کتابخانه گردی را آشتی دادن مردم با فرهنگ کتابخوانی عنوان کرد.

وی با اشاره به قدمت کتابخانه امام خمینی (ره)و فرسوده بودن ساختمان خواستار توجه مسئولین به بازسازی کتابخانه شد و از شورای اسلامی شهر و شهرداری در خصوص توسعه زمین کتابخانه و از فرماندار در خصوص تخصیص اعتبارات ساخت کتابخانه در خواست مساعدت و همکاری کرد.

در پایان مراسم پس از رونمایی از طرح پیک کتاب و اینترنت وای فای رایگان از دو عضو فعال کتابخانه امام خمینی، فاطمه رحمانی، عضو نوجوان و کتایون عابدنیا،عضو کودک کتابخانه با اهدای هدیه تقدیر شد.


 
 


 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ