فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

در اولین مرحله از اجرای طرح انجام شد؛

اجرای طرح کتاب در گردش در روستای بیهود گناباد

کاروان کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد در قالب طرح کتاب درگردش به روستای بیهود اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، کاروان کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد در قالب طرح "کتاب در گردش" به روستای بیهود اعزام شدند.

احمد مظلوم، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد  با اعلام این خبر گفت: این طرح با مشارکت کانون توسعه فرهنگی کودکان اجرا شد و در مرحله اول، دو روستای بیهود و رحمت آباد شهرستان گناباد جهت اهدای کتاب و گردش کتاب انتخاب شدند.

وی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم این طرح رابا کمک خیرین و سایر سازمان ها در روستاهای بیشتری اجرا کرده و کتاب را به دست کودکان و نوجوانان روستایی در روستاهای فاقد کتابخانه برسانیم.

اسما قلی زاده نوقابی، مسئول کتابخانه شهید مطهری گفت: کاروان کتابداران در قالب طرح "کتاب در گردش" و بعد از آماده سازی بسته های کتاب و نشریات اهدایی، عازم روستای بیهود شدند.

روستای بیهود روستایی با 250 نفر جمعیت و 33 نفر دانش آموز است که در مقطع اول تا ششم در روستا درس می خوانند.

5 کیف کتاب،که در هر کدام تعداد 20 کتاب جای داده شده بودند،به بچه های روستای بیهود اهدا شد و مقرر شد تا ماه بعد این کتاب ها از بچه های روستا تحویل گرفته شده و کتاب های جدید به ایشان تحویل شود.

اهدای کتاب، اهدای نشریات، قصه گویی و معرفی کتاب، رنگ آمیزی و مسابقه کتابخوانی از فعالیت های انجام شده توسط کتابداران در روستا بود.
 
گفتنی است: در این سفر کتابداران کتابخانه های شهید مطهری، شهید پیرزاده باغ آسیا و حاج عبداللهی نوقاب حضور و مشارکت داشتند.

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ