فهرست

اخبار شهرستان‌ها

فرماندار تربت جام:

مطالعه به عنوان یکی از راهکارهای رشد و تعالی انسان است.

فرماندار شهرستان تربت جام با صدور پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، مرتضی حمیدی، فرماندار شهرستان تربت جام با صدور پیامی از مردم برای شرکت در  جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت علی(ع):«در عجبم از مردی که به جسم خویش  اهمیت می دهد و غذای آلوده نمی‌خورد اما نسبت به کتاب و مطالعه که برای تغذیه روح اوست بی اعتناست و مطالعه نمی کند».
یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در زمینه اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره‌ پاک ائمه‌ معصومین(ع) از ابتدای خرداد تا ابتدای آبان‌۱۴۰۰ برگزار می‌شود. مطالعه به عنوان یکی از راهکارهای رشد و تعالی انسان شناخته شده است  به ویژه با مطالعه کتابهای دینی که غالبا مخاطبین خاص خود را دارند.
جشنواره کتابخوانی رضوی فرصت  مغتنمی است برای همه مشتاقان کتابخوانی و مکتب اهل بیت (ع) تا باشرکت در این جشنواره ارادت خود را به ساحت مقدس امام رضا (ع) ثابت نمایند، لذا اینجانب با ابراز خرسندی از این فرصت گرانبهایی که در اختیار بنده قرار داده شده است از عموم مردم فرهیخته شهرستان تربت جام دعوت مینمایم تا در این جشنواره بزرگ  شرکت نمایند.
 
مرتضی حمیدی
فرماندار شهرستان تربت جام
نسخه قابل چاپ