فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی؛

دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی داورزن با رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دیدار و گفتگو کرد

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان داورزن در راستای برگزاری یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی با رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، حسین خرمی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان داورزن در راستای برگزاری یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی با حسین خرم پور، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

حسین خرم پور، رئیس اداره آموزش و پرورش نقش جشنواره کتابخوانی رضوی را ترویج فرهنگ رضوی مهم دانست وگفت: یکی از ویژگیهای مهم این جشنواره برگزاری آن برای گروه های سنی در بخشهای مختلف است، این امر علاوه بر آشنایی بیشتر جامعه به ویژه نسل جوان با سیر و سلوک ائمه اطهار(ع) باعث پوشش تمام سلایق جامعه برای ترغیب و تشویق به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی می شود.
وی نقش مطالعه را در رشد فرهنگ و آگاهی جامعه موثر خواند و گفت: رسالت ما همسو با رسالت کتابخانه ها افزایش مطالعه، سواد، درک  و آگاهی در جامعه است.

خرم پور آمادگی کامل اداره آموزش و پرورش شهرستان را برای مشارکت حداکثری در جشنواره کتابخوانی رضوی با همراهی و مشارکت مدیران مدارس، مربیان پرورشی، معلمان و دانش آموزان اعلام کرد.

 
نسخه قابل چاپ