فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

در سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور صورت گرفت؛

اهدای خون بانوان کتابخوان کتابخانه های عمومی چناران

در سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور و در راستای ترویج سنت حسنه ی اهدای خون، بانوان کتابخوان کتابخانه های عمومی خون خویش را اهدا کردند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، در سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور و در راستای ترویج سنت حسنه ی اهدای خون، بانوان کتابخانه های عمومی با حضور در پایگاه سیار مستقر در شهر چناران خون خویش را اهدا کردند.

مریم نوروزی،رییس اداره کتابخانه های عمومی چناران گفت: در هفته احسان و نیکو کاری می کوشیم حرکت کوچک و قابل قبولی در پیشبرد شاخص اهدای خون بانوان و تشویق آنان به شرکت در این امر انسان دوستانه در کشور داشته باشیم، زیرا بانوان کتابخوان ما می‌توانند مبلغان خوبی برای سایر افراد جامعه باشند.

وی ادامه داد: تمام معاینات و آزمایش‌ های لازم پیش از اهدای خون انجام  می شود.

تکتم مهدوی نسب، مسوول کتابخانه عمومی باقرالعلوم علیه السلام نیز اظهار امیدواری کرد: همانطور که بانوان در تمامی عرصه های خانواده و جامعه نقش پشتیبان و فعال دارند، در زمینه اهدای خون نیز شاهد حضور و مشارکت هر چه بیشتر بانوان باشیم.

بانوان عضو کتابخانه و شرکت کننده در این مراسم، با اذعان به اینکه در ایران اهدای خون از سوی بانوان از استقبال چندانی برخوردار نیست،گفتند با حضور خود در پایگاه سیار اهدای خون تلاش می کنیم این خلا را پر کنیم. 
نسخه قابل چاپ