فهرست

اخبار شهرستان‌ها

فرماندار تربت حیدریه:

جشنواره کتابخوانی رضوی یعنی گسترش فرهنگ رضوی

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه در پیامی از عموم مردم برای شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، حسین شرافتی راد، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه در پیامی از عموم مردم برای شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:
بسمه تعالی
 
جای بسی خرسندی است که جشنواره کتابخوانی رضوی با تلاش و همت نهاد کتابخانه‌های عمومی در حال انجام رسالت و وظیفه مهم خود، یعنی گسترش فرهنگ رضوی است؛ چرا که بسیاری از معارف دینی ما با این معارف حقیقی و ناب قابل اثبات بوده و کمک شایانی به باور دینی و پذیرش عمومی و بسط این فرهنگ غنی اسلامی خواهد کرد و بی‌شک انس و محبت مردم به امام رضا (ع)، سبب استقبال مردمی از این جشنواره در رده‌های سنی مختلف خواهد شد.
این جشنواره می‌تواند در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، شناساندن فرهنگ رضوی و بهره‌مندی از سیره پاک ائمه معصومین(ع) به ‌ویژه حضرت امام رضا(ع) از طریق مطالعه سیره ایشان، دارای ارزش و اهمیت ویژه‌ای باشد. برگزاری هرساله‌ جشنواره کتابخوانی رضوی، با این هدف والا و به منظور آشنایی نسل جوان با شخصیت برجسته امام رضا(ع)، امری پسندیده و قابل تقدیر است.
اینجانب از آحاد جامعه به ویژه نسل جوان و نوجوان شهرستان تربت حیدریه برای همراهی و مشارکت در این جشنواره دعوت می کنم و ابراز امیدواری می کنم با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی کتابخانه های عمومی و با توجه به فراهم بودن بستر اینترنتی برای شرکت در این جشنواره، انشاالله همه مردم بتوانند از برکات معنوی و معارف رضوی بهره‌مند شوند.

با آرزوی سلامتی برای آحاد مردم ولایت مدار تربت حیدریه
حسین شرافتی راد

معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه
نسخه قابل چاپ