فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

بیست و هفتمین نشت آنلاین کتابخوان گناباد برگزار شد؛

حضور ساسان جعفرنیا، نویسنده موفق در کسب و کار اینترنتی در نشست آنلاین کتابخوان

بیست و هفتمین نشست آنلاین کتابخوان گتاباد، با حضور ساسان جعفرنیا، نویسنده موفق درحوزه کسب و کار اینترنتی و گیاهان دارویی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی؛ بیست و هفتمین نشست آنلاین کتابخوان گناباد با حضور ساسان جعفرنیا، نویسنده موفق در حوزه کسب و کار اینترنتی و گیاهان دارویی به همت کتابخانه عمومی شهید مطهری، کتابخانه مشارکتی مهارت مرکز فنی و حرفه ای علامه بهلول گنابادی و هنرستان‏های ارض اقدس و شاهد یاس نبی شهرستان گناباد برگزار شد.

ساسان جعفرنیا در ابتدای جلسه ضمن تشکر از برگزاری چنین نشستهایی، از کتابخانه های عمومی به عنوان فرهنگسراهای اجتماعی نام برد و گفت: از سال 1385 تعداد 20 عنوان کتاب ترجمه شده در زمینه های کسب و کار اینترنتی و تخصصی کشاورزی شامل گلخانه، فضای سبز، گیاهان دارویی و ....  به چاپ رسانده و بطور رسمی از سال 1393 پا در عرصه کسب و کار اینترنی گذاشته ام.
در ادامه برنامه چندین کتاب از این نویسنده با موضوعات جریانهای چندگانه درآمد اینترنتی، قدرت اینستاگرام، چهل قانون کسب و کار اینترنتی و کتاب "برنامه یک ساعته تولید محتوا" معرفی و ارایه گردید.

ساسان جعفرنیا با تاکید به در نظر داشتن شرایط کرونایی و عدم امکان حضور فیزیکی 100 درصدی در جامعه، لزوم فعالیت بیشتر در عرصه فضاهای مجازی را یکی از موثرترین روشهای کسب درآمد عنوان و در این راستا رهنمودها و پیشنهاداتی در رابطه با کار در فضاهای مجازی برای کتابداران و سایر اقشار شرکت کننده در نشست ارایه نمود.
گفتنی است پخش کلیپهای کتابخوانی، معرفی خدمات کتابخانه در فضاهای مجازی و اعلام اسامی برندگان جشنواره نوروز "1400 با کتاب" از حواشی این برنامه بود.
نسخه قابل چاپ